Cyber Security Specialist

Jméno/Firma
MALFINI, a.s.
Pracoviště
Oblouková 391, Ústí nad Labem
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
2. 10. 2024

Do našeho ústeckého týmu hledáme kolegu na pozici Cyber Security Specialist, abychom rozšířili a doplnili náš tým.

Jsme moderní a rychle rostoucí firma, a protože narůstají interní požadavky na aplikace a služby, snažíme se využívat nejmodernější technologie. Nebojíme se investovat do nových IT produktů.

ICT útvar je umístěn do dvou lokalit:

Ústí nad Labem – 18 kolegů

Ostrava – 10 kolegů

Chceme i nadále růst, tak přijďte do našeho týmu už teď!

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Provádět monitorování systémů z hlediska kyberbezpečnosti.
  • Zajišťovat komunikaci s externími partnery z oblasti kybernetické bezpečnosti.
  • Provádět analýzu a prevenci bezpečnostních hrozeb a událostí.
  • Navrhovat změny bezpečnostních politik.
  • Podílet se na návrhu strategie kybernetické bezpečnosti
  • Pravidelně se vzdělávat.
  • Služební cesty mezi jednotlivými lokalitami.

Co očekáváme?

  • Systematický přístup.
  • Znalost principů počítačových sítí, jejich prvků, protokolů.
  • Základní orientace v oboru kyberbezpečnosti až střední znalost oboru se schopností stanovovat bezpečnostní standardy.
  • Znalost pojmů jako log, SIEM, SOC, cloud.
  • Zkušenost alespoň 1-2 roky v dané oblasti.
  • Základní znalosti v oblasti SW a HW.
  • Rámcová znalost GDPR, ISO 27001, NIS2.
  • Mentálně silná osoba nepodléhající tlakům okolí.

Co vám nabízíme?

  • Stabilní mzdu.
  • Zaškolení při nástupu a spoustu možností na vzdělávání u nás ve firmě.
  • Možnost seberealizace a prostor na profesní i osobní růst.
  • Slevu na naše firemní produkty, abyste je mohl/a mít za hubičku.
  • Pitný režim a ovoce, zeleninu na pracovišti pro podporu zdraví.
  • Pluxee karta (stravenky, flexipasy) - abyste měl/a co do života.

A kdo jsme vlastně my?

Jsme fajn firma, která dbá na etiku a ekologii. Posloucháme naše zaměstnance a investujeme do nich, aby byli spokojení. Používáme moderní technologie. Máme dokonce i ocenění Superbrands 2017-2024, takže patříme k těm nejlepším českým značkám. A hlavně, jsme zapojeni do projektu „Zelená firma“.

Pokud Vás to zaujalo a myslíte, že jste ten/ta pravá, nebojte se nám poslat svoje CV! Budeme se na vás těšit a snad spolu brzy vyrazíme do boje!

Těšíme se na vzájemnou spolupráci!