Obsluha formátovací pily (plexisklo, polykarbonát), skladník

Jméno/Firma
Zenit, spol. s r.o.
Pracoviště
Tiskařská 620/8a, Praha
Požadované vzdělání
Základní
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
2. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká

Podle nářezových plánů a výkresů budeš na pile řezat desky plexiskla, polykarbonátu a dalších materiálů podle požadavků našich zákazníků; budeš obsluhovat zákazníky, kteří si pro zboží přijdou osobně k nám na pobočku - vydávat zboží, doplňovat zboží ve skladu na pozice z venkovních zásob, balit zboží pro přepravu a pomáhat se vším, co je ke každodennímu chodu centrálního skladu potřeba.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Manuální zručnost, ochota učit se nové věci, zodpovědnost, spolehlivost. Vše ostatní naučíme.

Výhodou bude, pokud budete umět

Ovládání vysokozdvižného vozíku je výhodou, nikoli podmínkou.

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme stabilní dlouhodobou spolupráci v jednosměnném provozu, pouze v pracovní dny. Zázemí firmy s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oboru. Práci v příjemném prostředí moderního, čistého areálu. 5 týdnů dovolené. Příspěvek na stravování. Multisport benefit - příspěvek na sportovní aktivity. Zvýhodněný mobilní tarif a příspěvek na MHD v plné výši (po zkušební době). Možnost udělat si průkaz na obsluhu vzv.