Fakturant/ka

Jméno/Firma
Ústav fyziky atmosféry AV ČR, v.v.i.
Pracoviště
Boční II 1401/1a, Praha
Úvazek
Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Administrativa
Vytvořeno
2. 10. 2024

Ústav fyziky atmosféry AV ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Fakturant/ka

Ústav fyziky atmosféry AV ČR, v. v. i. (ÚFA) je veřejná výzkumná instituce, která je jedním z pracovišť Akademie věd ČR. Hlavním vědeckým zaměřením ústavu je výzkum procesů v zemské atmosféře a blízkém vesmíru.

Aktuálně vyhlašujeme výběrové řízení na pozici: Fakturant/ka na 1/2 úvazek

Pracovní náplň:

· Zaúčtování došlých faktur a zaúčtování drobných vydání

· Budete mít na starosti vedení pokladny (práce s hotovostí, proplácení drobných vydání a záloh na pracovní cesty)

· Vyzvedávání hotovosti v bance

· Rádi bychom vám předali zodpovědnost za uveřejňování objednávek a smluv v Registru smluv

· Skenování dokumentů (příležitostně)

· Archivace dokumentů

· Další administrativní činnost a adhoc. úkoly

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

· SŠ/VŠ vzdělání

· Aktivní znalost Microsoft Office (Word, Excel, Outlook, …)

· Komunikativnost

· Milé a přátelské vystupování

· Samostatnost, iniciativa, spolehlivost, důslednost a proaktivní přístup k práci

· Schopnost spolupracovat v kolektivu i samostatně

Výhodou bude, pokud budete mít:

· Ekonomické vzdělání

· Znalost informačního systému ABRA

· Zkušenosti v administrativě

· Anglický jazyk - středně pokročilá úroveň (není však podmínkou)

Co vám můžeme nabídnout:

Stabilní zázemí veřejné výzkumné instituce, práci na poloviční úvazek, odpovídající platové ohodnocení, první rok smlouvu na dobu určitou, po roce možnost prodloužení na dobu neurčitou, vzhledem k zodpovědnosti za vedení pokladny není možný home office a je nutná přítomnost v kanceláři (možnost domluvy na nastavení pracovní doby na 3 dny v týdnu), 5 týdnů dovolené (při plném úvazku), stravování v areálu, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní pojištění, půjčky ze sociálního fondu, příspěvek na rekreaci nebo volnočasovou aktivitu dětí, možnost umístit děti do předškolního zařízení AV ČR, možnost parkování v areálu, samostatnou kancelář, nástup dle dohody/ideálně co nejdříve.