Obchodní ředitel/ředitelka

Jméno/Firma
PSP Pohony a.s.
Pracoviště
Kojetínská 3148/73d, Přerov
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
2. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká

- tvorba a naplňování obchodní strategie společnosti

- rozvoj vztahů se stávajícími zákazníky

- monitorování a analyzování trhu a vývojových trendů, aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí, zvýšení tržeb společnosti

- marketing a propagace společnosti na sociálních sítích a veletrzích

- vedení, motivace a hodnocení týmu obchodníků

- pravidelný reporting vedení společnosti

- schvalování obchodních smluv a zakázek, cenotvorba

- úzká spolupráce s ostatními útvary společnosti

- řízení projektů

Co očekáváme

- dynamická, komunikativní osobnost s obchodním duchem a tahem na branku

- vysokoškolské vzdělání technického nebo ekonomického směru

- silný technický background

- orientace na trhu pohonné techniky

- anglický jazyk na úrovni C1, znalost německého jazyka výhodou

- minimálně 5 let praxe na stejné nebo obdobné manažerské pozici

- znalost procesní řízení, komerčního práva, smluvně-závazkových vztahů

- znalost MS Office

- řidičský průkaz typu B a ochota cestovat

Co nabízíme

- odpovídající mzdové ohodnocení

- zajímavou a kreativní náplň práce

- notebook a telefon

- služební automobil pro soukromé účely

- možnost profesního a osobnostního vzdělávání

- 25 dnů dovolené

- další benefity