Referent/ka zakázkové kanceláře Břeclav

Jméno/Firma
H & M spol. s r.o.
Pracoviště
Fintajslova 1439/1, Břeclav
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
2. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká

• jednání se zákazníky

• zpracování cenových nabídek na otvorové prvky a zimní zahrady v kalkulačních softwarech - zaučíme

• příprava technických podkladů pro výrobu

• vyhledávání potenciálních zákazníků

• plánování montážních termínů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• SŠ vzdělání – technického zaměření výhodou avšak ne podmínkou

• dobrou znalost práce na PC

• dobré komunikační a organizační schopnosti

• praxe a zkušenosti v oboru vítány

Od našich pracovníků očekáváme aktivní pracovní přístup, ochotu učit se novým věcem, bezúhonnost, odpovědnost a samostatnost.

Výhodou bude, pokud budete umět

Orientace ve stavebních výkresech výhodou.

Co vám můžeme nabídnout

• pracoviště v Břeclavi

• platové ohodnocení odpovídající dané pozici – základní plat + premie ze zakázek

• práci v příjemném a moderním prostředí

• možnost profesního růstu v rámci společnosti