TKP geo s.r.o. hledá projektového manažera/ku!

Jméno/Firma
TKP geo s.r.o.
Pracoviště
Plánská 1854/6, České Budějovice
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Informatika a IT služby
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
2. 10. 2024

Společnost TKP geo s.r.o. patří mezi přední poskytovatele komplexních služeb v oblasti geografických informačních systémů, geodézie, 3D, UAV, fotogrammetrie a katastru nemovitostí. Jsme jednou z největších společností v České republice a nyní hledáme vhodného kandidáta na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER (m/ž) se zaměřením na GIS a digitální technické mapy.

Vaše hlavní úkoly:

  • Příprava a řízení svěřených projektů
  • Příprava technických a ekonomických podkladů
  • Úzká spolupráce s interními i externími týmy
  • Kancelářská agenda a administrativa projektu

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Dobré komunikační a organizační dovednosti, samostatnost
  • Znalost PRINCE 2 nebo obdobné metodiky výhodou
  • Dobrá znalost MS Office, včetně MS Project
  • Schopnost rychle se učit novým věcem
  • Vysoké pracovní nasazení, aktivní přístup, pečlivost
  • Časová flexibilita s ohledem na potřeby projektů
  • Orientace v problematice DTM výhodou
  • Znalost produktů z oblasti GIS a IT výhodou
  • Znalost angličtiny (další jazyky výhodou)
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Co Vám můžeme naopak nabídnout:

  • Stabilní zaměstnání v moderním oboru
  • Zajímavé platové podmínky
  • Příjemné pracovní prostředí s možností home-office
  • Práci ve společnosti orientované na společenskou odpovědnost
  • Přátelský a vstřícný pracovní kolektiv
  • Rozmanitou náplň práce
  • Možnost dalšího sebevzdělávání a osobního rozvoje
  • Jazykové kurzy přímo na pracovišti
  • 25 dnů dovolené + 3 sick days
  • Firemní telefon a notebook
  • Příspěvek na stravování a penzijní/životní připojištění
  • Možnost parkování zdarma
  • Odměny za významná životní a pracovní jubilea
  • Nespočet firemních akcí :-)

Těšíme se na vaše odpovědi! Vybrané uchazeče rádi přivítáme na osobním pohovoru.