Technik kvality – oddělení nakupovaných dílů ve Škoda Auto

Jméno/Firma
AUFEER SOLUTIONS s.r.o.
Pracoviště
Mladá Boleslav
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Němčina
Profese
Výroba, průmysl a provoz
Vytvořeno
2. 10. 2024

Pracovní nabídka

Hledáme Technika kvality – Přidejte se k nám!

Chcete se stát součástí dynamického týmu v automobilovém průmyslu? Hledáme motivované kandidáty na pozici Technika kvality ve Škoda Auto.

Pokud máte rádi výzvy a chcete se podílet na inovativních projektech, hledáme právě Vás!

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Zajištění technické podpory náběhů a řešení reklamací pro projekty nových modelů vozů, se zaměřením na komponenty a nakupované díly;
  • reportování výsledků vedení, vytváření prezentací a statistik, tvoření dokumentace;
  • spolupráce s oddělením analýzy závad;
  • spolupráce s konstruktéry a s výrobní kvalitou.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Znalosti metod kvality, analýz a statistického vyhodnocování;
  • zkušenosti s vytvářením dokumentů, analýzou poškozených dílů, s technikami řešení problémů, 8D-Reporting, 5W, Ishikawa;
  • znalost NJ či AJ min na středně pokročilé úrovni;
  • řidičské oprávnění skupiny B;
  • znalosti z oblasti v Automotive;
  • schopnost práce v systémech Cisco, B2B, SAP, KPM, IMIS výhodou.

Co Vám za to nabídneme?

  • Platové ohodnocení oceňující Vaše vzdělání a praxi;
  • dlouhodobou spolupráci s možností kariérního rozvoje;
  • 5 týdnů dovolené pro kvalitní odpočinek;
  • stravenkový paušál;
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění;
  • další vzdělávání (jazykové, soft i hard skills);
  • Multisport kartu a mnoho dalších benefitů.

Máte zkušenosti s kvalitou a rádi byste v ní rozvíjeli své znalosti? Ozvěte se nám! Rádi s Vámi pozici probereme detailně.

#pracujvaufeeru #aufeerodbornici