Operátor skladu

Jméno/Firma
Kimberly-Clark, s.r.o.
Pracoviště
Jaroměř
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Personalistika a HR
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
2. 10. 2024

Kimberly-Clark, úspěšný světový výrobce známých značek jako HUGGIES, KOTEX, KLEENEX a mnoha dalších, hledá do 12hod. směnového provozu závodu v Jaroměři, nedaleko Hradce Králové, pracovníka/pracovnici na pozici:

OPERÁTOR/-KA SKLADU

Jak bude vypadat Vaše pracovní náplň?

  • Budete pracovat ve skladu materiálů a manipulovat s výrobními odpady závodu
  • Budete zajišťovat zásobování výrobních linek materiálem dle požadavků
  • Zajistíte nakládku a vykládku kamionů
  • Umožníme Vám pracovat s nejmodernějšími systémy skladového hospodářství

Jaký by byl Váš ideální profil?

  • Máte platný průkaz obsluhy motorových vozíků a zkušenost s prací ve skladu.
  • Vlastníte řidičský průkaz skupiny B
  • Jste flexibilní, přesný/á, spolehlivý/á, odpovědný/á a pečlivý/á
  • Máte předpoklady pro týmovou práci

Co za to od nás dostanete?

  • Konkurenční finanční ohodnocení: základní mzda 32 300 Kč + příplatky za směnování, měsíční výkonnostní bonusy
  • nástup dle dohody
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Příspěvek do penzijního fondu a životního pojištění
  • možnost nákupu zaměstnaneckých akcií s příspěvkem společnosti
  • možnost nákupu vybraných výrobků za zvýhodněné ceny
  • příspěvek na stravování
  • zajímavou práci a zkušenost dynamického prostředí globální společnosti s možností dalšího rozvoje

Máte o tuto pozici zájem? Zašlete nám svůj životopisčeském jazyce a my Vás brzy kontaktujeme.

Stále Váháte? Kontaktujte nás a my Vám zodpovíme jakékoli dotazy.

Těšíme se na spolupráci!

Petr Bača

HR Recruiter

Kimberly-Clark

Kimberly-Clark je americkou globální společností vyrábějící produkty značek Kleenex, Huggies, Kotex, Depend a mnoho další.
Společnost byla založena roku 1872 v americkém městě Neenah, ve státě Wisconsin. Za dobu více než 145 let působení se z malého podniku vyvinula globální společnost vlastnící výrobní závody ve 35 zemích světa, s více než 42 tisíci zaměstnanci. Také v České republice má Kimberly-Clark svou výrobní kapacitu. Od roku 1995 působí ve výrobním závodě ve městě Litovli a od roku 1996 také v závodě v Jaroměři.