Projektový specialista – elektro a FVE

Jméno/Firma
BIDLI holding, a.s.
Pracoviště
Jindřišská 889/17, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Stavebnictví a reality
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
2. 10. 2024

Pracovní nabídka

Projektový specialista – elektro a FVE

Do našeho týmu hledáme posilu, která nám bude pomáhat navrhovat instalace a zpracovávat projektové dokumentace pro FVE k realizaci stavby a navrhovat fotovoltaická řešení na střechách i na zemi (včetně elektrotechnické části).

Součástí vaší práce bude komunikace s projektovými manažery a koncovým zákazníkem tak, aby vznikl projekt, co dává smysl a navazuje na vizi našeho klienta.

Náplň práce:

  • Navrhování a projekce fotovoltaické elektrárny na široké škále objektů, pozemcích a v různých stupních dokumentace (DSP, DSPS, realizační)
  • Podpora při zpracování projektové dokumentace pro realizaci stavby včetně elektrotechnické části nízkonapěťové (NN) a stejnosměrné (DC)
  • Zpracování poptávky/výkazu výměr použitých materiálů a jejich kontrola
  • Zakreslování skutečného stavu ploch určených pro umístění FVE
  • Spolupráce a koordinace s dalšími kolegy z obchodu a z oddělení montáží
  • Návrh a výběr optimálních technických řešení jednotlivých projektů
  • Příprava optimálního návrhu projektu fotovoltaické elektrárny
  • Dohlížení na vhodné užití fotovoltaických i elektrotechnických komponent pro fotovoltaickou a společně s naším interním týmem provádíte úpravy před a během realizace projektu

Požadavky:

  • Minimálně SOU/SOŠ elektrotechnického směru
  • Vyhláška 50, § 10 (zákon 250/2021 zb.)
  • Praxe v projektování FVE v délce min. 1 rok
  • Zkušenosti v oblasti fotovoltaiky
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Uživatelská znalost Autocad, MS Office
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Nadšení pro práci ve fotovoltaice

Co nabízíme:

  • Spolupráce na IČ
  • Platové ohodnocení odpovídající zkušenostem a pracovnímu nasazení (kvalitní práci umíme náležitě ocenit)
  • Možnost pracovat v mladém a dynamickém kolektivu v oboru, který má smysl
  • Zajímavou a rozmanitou náplň práce
  • Možnost profesního i osobního rozvoje
  • Notebook, flexibilní pracovní doba, možnost částečného homeoffice (po zaškolení)
  • Kancelář v centru Prahy
  • Multisport karta, jazykové kurzy, dětské tábory
  • Nástup možný ihned

Těšíme se na Vaše CV!