Koordinátorka IVF s němčinou

Jméno/Firma
PPP Služby, s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Základní
Požadované jazyky
Němčina
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
2. 10. 2024

Staňte se součástí dynamického týmu v soukromé klinice reprodukční medicíny a asistované reprodukce!

Hledáme Koordinátorku IVF, která zvládne nejen empatický přístup ke klientům, ale také efektivní organizaci a obchodní stránku procesu IVF.

Vaše role v týmu:
Na pozici Koordinátorky IVF budete klíčovým partnerem pro naše zahraniční pacienty, který je provede celým procesem léčby neplodnosti. Budete jim oporou od první konzultace až po úspěšný konec léčby.

Co vás čeká?

  • Kompletní koordinace léčby neplodnosti, podpora pacientů a empatické vedení při jejich léčbě
  • Organizace termínů a návštěv: Plánování lékařských konzultací, vyšetření a zákroků v souladu s časovým harmonogramem pacientů a lékařů.
  • Podpora pacientů: Zajištění veškerých potřebných informací o průběhu léčby, vysvětlení léčebného plánu a odpovědi na otázky pacientů. Poskytování emocionální podpory během náročných období.
  • Administrativa: Správa pacientských spisů, zpracování smluv, fakturace, vedení záznamů o léčbě a její výsledky.
  • Koordinace mezi lékaři a laboratoří: Spolupráce s lékaři, embryology a dalším zdravotním personálem pro zajištění hladkého průběhu každé fáze léčby.

Co od vás očekáváme?

  • Výborná znalost německého jazyka slovem a písmem
  • Znalost češtiny (min. B2) a další jazyky jsou vítané,
  • Skvělé komunikační a organizační schopnosti, orientace na výsledek
  • Zodpovědnost, empatii a schopnost pracovat pod tlakem,
  • Uživatelskou znalost MS Office.

Co nabízíme na oplátku?

  • Atraktivní finanční ohodnocení,
  • Práci na plný úvazek bez nočních směn,
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost občasného home office,
  • Moderní, klidné a příjemné pracovní prostředí,
  • 25 dní dovolené a 3 Sick days,
  • Multisport kartu
  • Mobilní telefon, notebook,
  • Stravenkový paušál

Pokud vás baví práce s lidmi a máte vášeň pro zdravotnictví, neváhejte se přihlásit! Staňte se součástí týmu, který přináší naději a radost do životů mnoha rodin.