Obchodní zástupce ČR

Jméno/Firma
North Trappers s.r.o.
Pracoviště
Litoměřice
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
2. 10. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí a péče o stávající zákazníky
  • komunikace se zákazníky, pravidelné návštěvy svěřených zákazníků
  • prezentace produktů
  • průzkum trhu a konkurence
  • marketingový průzkum
  • uzavírání objednávek a předobjednávek v rámci jednotlivých sezón
  • účast na pravidelných poradách OZ na týdenní bázi (online)
  • účast na čtvrtletních poradách

Požadujeme:

  • prokazatelná praxe Sales manager / obchodní zástupce min. 2 roky
  • komunikativnost, flexibilitu, spolehlivost, příjemné vystupování, prezentační schopnosti
  • ochota cestovat v rámci svěřených regionů a schopnost fungovat samostatně
  • sebevzdělávání se ohledně nabízeného sortimentu a konkurence
  • vášeň pro outdoor, sport - zkušenosti s našimi produkty je výhodou
  • ŘP. sk. B, znalost práce na PC.

Nabízíme:

  • přátelský kolektiv, firemní akce
  • služební vůz, notebook, telefon
  • plný pracovní úvazek na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • 25 dní dovolené
  • možnost kariérního postupu v rámci firmy
  • pracovní oblečení z našeho sortimentu zboží
  • zaměstnanecké nákupy za zvýhodněné ceny
  • motivační složka - jako bonus za splnění předem stanovených cílů

Místo výkonu práce: Česká Republika

Kraje v rámci cestování: celá ČR

Nástup: možný ihned