KONSTRUKTÉR - vhodné i pro juniory - mimo automotive (m/ž)

Jméno/Firma
RIGHT INDICADA s.r.o.
Pracoviště
Ostrava
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Výroba, průmysl a provoz
Vytvořeno
2. 10. 2024

Jste absolvent strojní fakulty? Případně máte zkušenosti s konstruováním v programech CAD/Inventor/SolidEdge/SolidWorks? Chcete navrhovat pro jedničku ve svém oboru - mimo automotive?

Nabízíme:

  • Možnost navrhovat nové konstrukce,
  • příspěvek na penzijní/životní 9000,- ,
  • 5 týdnů dovolené,
  • flexibilní pracovní doba - pevné jádro 8-13:00,
  • výroční bonusy,
  • 10% kvartální bonusy z hrubé mzdy a další.

Očekáváme:

  • Zkušenosti v programech CAD/Inventor/SolidEdge/SolidWorks,
  • komunikativní angličtina,
  • VŠ vzdělání a praxi technického směru, případně odpovídající zkušenosti,
  • rámcová znalost výpočtů napěťových výpočetních analýz.

Co Vás čeká:

  • Navrhování nových konstrukcí pro kolejovou železniční dopravu,
  • zakládání a správa kusovníků,
  • prezentace nových konstrukcí u zákazníků příležitostně,
  • spolupráce při ověřování nových výrobků a konstrukcí při laboratorních i provozních zkouškách a při schvalování a certifikaci do provozu.

Místo výkonu práce: Bohumín