Specialista telefonní komunikace v HR???? ✅

Jméno/Firma
Talentinno s.r.o.
Pracoviště
V celnici 1027/5, Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Administrativa
Vytvořeno
2. 10. 2024

Jsme dynamická personálně-poradenská společnost sídlící v krásných kancelářích v centru Prahy na Náměstí Republiky a specializujeme se na poskytování služeb v oblasti náboru pro naše klienty. Klademe důraz na kvalitní client management a poskytování komplexní zpětné vazby. ????

Hledáme nadšence pro obchod, který se připojí k našemu týmu. Vaším hlavním úkolem bude aktivně vyhledávat a kontaktovat nové klienty.

Pracovní náplň:

  • Získávání nových klientů - akvizice
  • Aktivní telefonická (případná online komunikace) s novými potenciálními partnery
  • Vyjednávání podmínek
  • Prezentace našich služeb
  • Sledování tržních trendů a konkurence
  • Občasná příprava smluvních podkladů
  • Práce s naším CRM, MS office

Požadujeme:

  • Silné komunikační dovednosti
  • Máte rádi komunikaci s lidmi a aktivní volání
  • Zkušenosti v oblasti call centra, obchodu, cold callingu, recruitmentu či z realitního trhu velkou výhodou.
  • Schopnost samostatné práce a zároveň týmového ducha
  • Reprezentativní vystupování
  • Tah na bránu, motivace, selský rozum a pečlivost

Nabízíme:

✅ Možnost osobního a kariérního rozvoje
✅ Platové ohodnocení dle úvazku a dohody (+ bonusy) nebo práce pouze na bonusy.
✅ Flexibilní pracovní dobu a home office dle domluvy
✅ Moderní kanceláře v bezprostřední blízkosti Náměstí Republiky
✅ Tým obchodních asistentů a šikovných recruiterů k ruce
✅ Kartu Multisport
✅ Plný či zkrácený úvazek

Zaujala Vás tato pracovní příležitost? Tak nám pošlete životopis anebo rovnou zavolejte a my s Vámi rádi probereme detaily! ????