Správce areálu

Jméno/Firma
Výstaviště Praha, a.s.
Pracoviště
Bubenské nábřeží 306/13, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Služby
Vytvořeno
2. 10. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce

  • dohled nad úklidovými činnostmi spojenými s udržováním čistoty a pořádku ve svěřeném objektu a jeho okolí,
  • plánování a kontrola stavebních a dalších úprav a oprav svěřeného objektu a jeho vybavení,
  • dohled nad bezpečnostními opatřeními, veřejným pořádkem a správným používáním společných prostor objektu,
  • jednoduchá údržba objektu nebo technického vybavení, případná koordinace údržbářských prací,
  • objednávání revizí, údržbových a opravářských prací u odborných firem, přebírání výsledků jejich práce,
  • správa a evidence klíčového a kartového nebo čipového hospodářství,
  • vedení požadovaných provozních evidencí,
  • zajišťování služeb souvisejících s provozem svěřeného objektu a jeho okolí,
  • odemykání a zamykání objektu v souladu s domovním nebo provozním řádem a stanovenými podmínkami,
  • spolupráce s bezpečnostní agenturou, obecní policií nebo asistentem prevence kriminality,
  • kontrola dodržování domovního nebo provozního řádu a dalších předpisů, podmínek majitele, správce či provozovatele objektu.

Požadujeme:

  • vzdělání : SOU/SŠ,
  • praxe,
  • řízení a obsluha motorových vozidel sk. B, manuální zručnost,
  • řízení VZV – výhodou,
  • samostatnost při řešení problémů,
  • pečlivost, svědomitost, zodpovědnost za plnění svěřených úkolů.

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny tzv. sick day,
  • příspěvek na obědy,
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění (po uplynutí zkušební doby),
  • pracovní smlouva na dobu určitou – 1 rok, následně v případě spokojenosti prodloužení na neurčito,
  • školení v oblasti pracovní náplně,
  • možnost zdarma využívat sportoviště v areálu Výstaviště,
  • příjemný kolektiv.