Specialista nákupu surovin

Jméno/Firma
BRAINMARKET s.r.o.
Pracoviště
Cihelní 3286, Ostrava
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
2. 10. 2024

Jsme Brainmarket – nejen přední e-shop zaměřený na zdravý životní styl, ale také výrobce kvalitních potravinářských produktů a doplňků stravy. Díky vlastní výrobě klademe velký důraz na výběr a kvalitu surovin, které používáme. Hledáme zkušeného a nadšeného nákupčího surovin, který bude klíčovou součástí našeho týmu a pomůže nám zajistit ty nejlepší suroviny pro naši výrobu i prodej.

Co bude Vaším úkolem:

  • Kontrola skladových zásob surovin, obalů a etiket v interním systému
  • Nákup surovin dle požadavků a stavu zásob
  • Vyjednávání s dodavateli- vyjednávání o cenách, platebních podmínkách, dodacích lhůtách
  • Optimalizace zásob- vypočtení a udržování efektivní úrovně zásob, plánování a předvídání poptávky
  • Logistika- koordinace dopravy a skladování zboží tak, aby byly produkty dodávány včas a v dobrém stavu
  • Vyhledávání nových dodavatelů, surovin a produktů
  • Výpočet předběžné ceny výroby, úpravy dle požadavků
  • Spolupráce napříč odděleními-výroba, sklad, vedení
  • Monitorování trhu-sledovat tržní trendy a inovace
  • Účast na mezinárodních veletrzích

Co od Vás očekáváme:

  • Min. SŠ vzdělání, ideálně v oboru ekonomie, obchodu nebo podobném
  • Předchozí zkušenosti na pozici nákupčího, ideálně s nákupem surovin pro potravinářský průmysl
  • Znalost trhu se surovinami pro výrobu doplňků stravy a přírodních produktů výhodou.
  • Schopnost vyjednávat a komunikovat s dodavateli v ČR i v zahraničí (komunikace v angličtině)
  • Pečlivost, spolehlivost a schopnost pracovat samostatně
  • Logické a analytické myšlení
  • Znalost základních standardů kvality (BIO, GMP apod.) výhodou
  • Proaktivní přístup a nadšení pro práci v oblasti zdravého životního stylu

Co nabízíme:

  • Zajímavou práci v dynamické společnosti
  • Možnost profesního růstu a sebevzdělávání
  • Přátelský kolektiv
  • Zaměstnanecké slevy na produkty z našeho portfolia
  • Odpovídající finanční ohodnocení

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis, příp. motivační dopis. Budeme se těšit na Vaše reakce!