Údržba lisovacích forem - Hyundai Nošovice

Jméno/Firma
Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o.
Pracoviště
Hyundai 700/1, Nižní Lhoty
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Výroba, průmysl a provoz
Vytvořeno
2. 10. 2024

Pozice na údržbě forem je ideální pro zámečníka, nástrojaře, mechanika, příp. i obráběče. Do menšího týmu přijmeme jak zkušeného "řemeslníka", tak absolventa technického oboru, kterého zaškolíme. Nabízíme i možnost získat řadu certifikátů (svářecký, vazačský, jeřábnický).

Co vás čeká

  • údržba a oprava lisovacích forem a zlepšování kvality
  • výroba jednoduchých dílů spojených s provozem lisovacích forem
  • navařování povrchu lisovacích forem (svařování CO2, eletkrickým obloukem, TIG, aj.)
  • základní obrábění kovů a plastů ručními nástroji i na konvenčních strojích (soustruh, frézka)
  • evidence a zajištění náhradních dílů a kontrola skladových zásob
  • práce s jeřábem

Co potřebujete

  • SOU/SŠ vzdělání ideálně v technickém oboru (např. nástrojář, zámečník, strojní mechanik)
  • technické myšlení, zručnost, pečlivost
  • znalost měření pomocí základních měřidel
  • zkušenost s prací s ručními nástroji při opracovávání kovů (bruska, frézka, vrtačka)
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • znalost obrábění výhodou (soustruh, fréza)
  • technické certifikáty výhodou (svářečský, vazačský, jeřábnický)
  • řidičský průkaz B

Co pro vás máme my

  • Práci u zaměstnavatele roku
  • Možnost získat odborné certifikáty
  • Bonusy a nadstandardní příplatky
  • 5 dní dovolené navíc
  • Firemní kantýnu (obědy za 25 - 45 Kč)
  • Přispějeme na penzijní a životní pojištění
  • Slevu na firemní vozy a zvýhodněnou nabídku mobilního operátora
  • Služby firemního Centra zdraví zdarma - fyzioterapie, fitness, jóga, aj.
  • Bezplatné poradenství našeho právního oddělení nebo služby psychologa/kouče