Obchodník pro stávající i nové zákazníky

Jméno/Firma
LE & CO - Ing. Jiří Lenc, s.r.o.
Pracoviště
Poděbradská 606, Jirny
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
2. 10. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • vyhledávání nových akvizic - 50% prac. náplně
  • komunikace a jednání se stávajícími zákazníky na prodejnách po ČR
  • řešení všech požadavků a přání zákazníků
  • řešení reklamací
  • poradenství a podávání informací zákazníkům

Nabízíme:

  • zajímavou práci ve společnosti se stabilním postavením na trhu
  • služební automobil
  • mobilní telefon
  • notebook
  • stravenky
  • příspěvek na oblečení
  • vnitrofiremní vzdělávání, např. AJ, MS Office, motivační semináře
  • měsíční balíček vybraných specialit zdarma
  • odměny k pracovním a životním výročím
  • odměny za mimořádný pracovní výkon

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • reprezentativní vystupování
  • pracovní zkušenosti v kontaktu se zákazníky
  • výborné komunikační dovednosti
  • odolnost vůči stresu
  • schopnost rychle se učit novým věcem
  • znalost práce s PC