????Obchodní ředitel/ka????

Jméno/Firma
Efektivní dům s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Prodej a obchod
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
2. 10. 2024

Pracovní nabídka

Koho hledáme

Stavební trh je jeden z mála prostorů s nevyčerpaným potenciálem a příležitostmi pro růst a pozitivní transformaci. My chceme tento potenciál proměnit v obchodní úspěch a hledáme parťáka, který do toho půjde s námi.

Proto hledáme zkušeného Obchodního ředitele/ku, který/á bude mít klíčovou roli při řízení a koordinaci obchodních aktivit, jak pro B2C, tak pro B2B klientelu. Hledáme manažera/ku s drivem a nadšením pro budování strategií v neprobádaných vodách nových služeb a produktů. Někoho, kdo se nebojí inovací a bude náš obchod řídit dle konceptu data-driven společností.

Na starost budeš mít řízení širokého spektra činností od nastavování obchodní strategie, zdokonalování procesů, zvyšování zákaznické spokojenosti, a především řízení našeho zkušeného obchodního týmu. Pojď s námi posouvat hranice a vytvářet nový standard ve stavebním B2C/ B2B segmentu.

Ideálním kandidátem je pro nás někdo se zkušeností s řízením obchodu v byznysu, který pracuje s koncovým zákazníkem. Současný obor není důležitý.

Úspěch na této pozici vyžaduje schopnost orientovat se v komplexním systému a agilním prostředí. Hledáme někoho, kdo umí myslet „out of box“ a bude společně s námi budovat Efektivní dům jako moderní společnost založenou na technologiích a automatizaci.

Přidej se k nám a buď klíčovou součástí týmu, který dělá z našeho segmentu atraktivní prostor pro zákazníky i partnery.
Pokud jsi došel/la až sem, tak máš o pozici pravděpodobně zájem, a to nás těší :)

Než se pustíš do čtení náplně práce, udělej pro mě jednu věc, pročti si naše recenze, a to jak pozitivní, tak i těch pár negativních.

Google: https://1url.cz/S1RNp
Seznam: https://1url.cz/O1RN3
Refsite: https://1url.cz/M1RNV

Pokud z toho, co o nás lidi píšou vycítíš, že jsme firma pro Tebe, tak se pusť do poslední části :)

Náplň práce:

  • Vedení a rozvoj obchodní strategie, jak pro oblast B2C, tak pro naše B2B klienty. Identifikace nových obchodních příležitostí, trhů a produktů, které by podpořily růst společnosti.
  • Vyjednávání klíčových obchodních podmínek a smluv s významnými partnery a zákazníky.
  • Řízení zkušeného obchodního týmu – nastavování procesů, podpora a rozvoj týmu, stanovení prodejních cílů a monitorování jejich plnění, odměňování, dodržování rozpočtu oddělení.
  • Úzká spolupráce s marketingovým, produktovým, realizačním a finančním oddělením na optimalizaci obchodních strategií a plánů.
  • Ve spolupráci s dalšími členy týmu (Technický manažer, Produktový manažer) vedení projektů a iniciativ zaměřených na rozvoj nových produktů, služeb nebo technologií v souladu s potřebami zákazníků a trendy na trhu.
  • Plánování, organizace a řízení obchodních procesů na základě proaktivního vyhodnocování dostupné zpětné vazby interních i externích zákazníků a iniciování změn vedoucích ke zlepšení.
  • Samostatné rozhodování, koordinace a případná eskalace nestandardních situací a stížností s cílem minimalizace dopadu na zákazníka i firmu.

Tvoje zkušenosti

  • Minimálně pět let zkušeností na manažerské obchodní pozici.
  • Prokázané úspěchy ve vedení obchodního týmu a dosahování prodejních cílů.
  • Schopnost definovat a implementovat obchodní strategie zaměřené na růst a rozvoj.
  • Silné komunikační a vyjednávací dovednosti. Schopnost budovat a udržovat klíčové obchodní vztahy.
  • Znalost projektového managementu a schopnost nastavovat a udržovat procesy.
  • Orientace v segmentu FVE, TZB výhodou, ne podmínkou.
  • Schopnost vést tým, motivovat zaměstnance a vytvářet pozitivní pracovní prostředí.
  • Schopnost efektivně komunikovat jak s interními, tak s externími zainteresovanými stranami.
  • Iniciativní osobnost, systematický přístup.
  • Analytické a koncepční myšlení, smysl pro detail a dotahování činností a projektů.

Nabízíme

  • Nástupní mzda 120 000 – 150 000 Kč/měsíc + bonusy.
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou.
  • Služební auto dle vlastního výběru.
  • Zázemí stabilní společnosti.
  • Přátelské pracovní prostředí a podpora kolegů.
  • Moderní prostory i přístup firmy k zaměstnancům.
  • Vybavíme tě kvalitní IT technikou – dva monitory a notebook jsou pro nás samozřejmostí.
  • Pružná pracovní doba.
  • Profesní růst a vzdělávání.

Pojď s námi budovat značku, kterou si zákazníci zamilují :)