Finanční manažer/ka projektů NPO

Jméno/Firma
Státní fond podpory investic
Pracoviště
Vinohradská 1896/46, Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Bankovnictví
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
2. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co Vás čeká?

  • Inspirující projekty, které mají skutečný dopad na společnost a veřejné investice. Váš každodenní přínos bude vidět ve vylepšeních veřejné infrastruktury, vzdělání, projektů bydlení a mnoha dalších oblastech.

  • Řízení finanční stránky projektů ve vztahu k rozpočtu SFPI a NPO.
  • Reportování finančních výstupů pro vedení SFPI a MMR, v souladu požadavky výzev a pravidly financování EU, příprava podkladů k MZ.
  • Koordinace čerpání rozpočtu projektu s ekonomickým ředitelem SFPI.
  • Prezentace výsledky své činnosti řediteli Sekce poradenství a řediteli SFPI.

Co budeme potřebovat od Vás?

  • Magisterský titul v oboru spojeném s veřejnými investicemi, ekonomií, veřejnou politikou, projektovým řízením, nebo obdobným oborem.

  • Prokazatelné pracovní zkušenosti s vykazováním nákladů projektů v oblasti fondů EU minimálně 3 roky.
  • Znalost finančního plánování a řízení zdrojů v rámci veřejných investic.
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu a dotahovat úkoly.
  • Výborné organizační a komunikační schopnosti, schopnost argumentace.
  • Spolehlivost a časová flexibilita.
  • Schopnost analyticky zhodnotit získané informace včetně návrhu řešení.
  • Trestní bezúhonnost.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Přátelské prostředí: Jsme tým, kde si vážíme každého člena a podporujeme otevřenou komunikaci a spolupráci.

  • Růst a Rozvoj: V našem centru se neustále učíme. Nabízíme širokou škálu školení a rozvojových programů, abyste mohli neustále posouvat své hranice.
  • Plný pracovní úvazek na dobu určitou do 30. 6. 2026 (Národní plán obnovy).
  • 15. platová třída, osobní příplatek dle zkušeností.
  • Místo výkonu práce v centru Prahy s velmi dobrou dopravní dostupností.
  • Pružná pracovní doba se základní dobou od 9:00 do 14:00.
  • 5 týdnů dovolené, 5 sick days (indispoziční volno).
  • Možnost občasného využívání home office.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Příspěvek na stravování.
  • další využití benefitů z FKSP dle vyhlášky č. 114/2002 Sb.
  • Firemní vzdělávání v oboru.
  • Využívání Multisport karty.
  • Nástup ihned nebo dle dohody.
  • Prostor pro získávání nových kontaktů a zkušeností.

Pokud máte zájem stát se součástí týmu SFPI, zašlete své strukturované CV a motivační dopis odpovědí na tento inzerát. Děkujeme.

Budeme se těšit na Vaši reakci.

Tým SFPI

Pracovní místo je financováno z Národního plánu obnovy (NPO), komponenty 4.1.1.