Trainee - Byznys analytik, interní lektor - Praha

Jméno/Firma
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.
Pracoviště
Pražská 1321/38, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
2. 10. 2024

Jsme stabilní, úspěšná a rostoucí společnost, výsledky naší práce jsou vidět každý den – ať už je to čisté okolí, udržované komunikace nebo fungující veřejné osvětlení. I ty se na tom všem s námi můžeš podílet.

Do IT týmu hledáme kolegu, který je komunikativní, rád nastavuje procesy, je připraven školit/předávat/vysvětlovat. Těšíš se na neformální přátelskou IT partu a jsi týmový hráč? Pak se nám ozvi!

Nabízíme:

  • Zajímavou a různorodou práci – rádi tě zaškolíme
  • Podpora v osvojení lektorských dovedností (interně i externě)
  • Pohodový a přátelský tým
  • Příjemné kanceláře na Praze 10 s možností parkování (cca 10 minut autobusem od metra Skalka)
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Nástup dle dohody
  • 13. plat
  • Flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova
  • Jazykovou výuku a další možnosti rozvoje, které ti ušijeme přímo na míru
  • Zdravotní volno
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Notebook a mobilní telefon

Náplň práce:

  • Příprava, organizace a vedení školení, trénink uživatelů na jejich pracovištích
  • Analýza potřebných procesů, návrh, řešení s ohledem na informační systémy
  • Zajišťovat dostupnost, dokumentaci, podporu a monitoring požadovaných byznys služeb
  • Zajišťovat integritu naimplementovaných procesů a dat (kontrola a analýza)
  • Řídit a koordinovat přidělený projekt, případně účast na projektu v pozici člena/konzultanta/lektora

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ
  • Praxe z oblasti odpadového hospodářství nebo životního prostředí výhodou
  • Dobrá znalost MS Excel
  • Znalost práce v SAP výhodou
  • Samostatnost a komunikativnost
  • Pečlivost a flexibilita
  • ŘP sk. B

O AVE:
Skupina AVE patří mezi vedoucí společnosti obchodující na trhu odpadového hospodářství v centrální a východní Evropě. AVE působí v České Republice a na Slovensku. AVE poskytuje komplexní portfolio služeb odpadového hospodářství pro komunální a soukromé zákazníky a zajišťuje nejvyšší možnou technologickou a ekologickou úroveň zpracování odpadu.
AVE holding je součástí skupiny EP INDUSTRIES, která patří mezi nejvýznamnější průmyslová uskupení v České republice. Zahrnuje celou řadu podniků, které působí mimo odpadového hospodářství také v segmentech energetického strojírenství, dopravní infrastruktury a automobilového průmyslu.