Správce budov a bezpečnostní technik / Facility and Safety Technician

Jméno/Firma
Via Salis Operations, s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Služby
Vytvořeno
2. 10. 2024

Pracovní nabídka

O nás

Via Salis Operations s.r.o. je provozovatelem D4 v úseku Příbram – Písek a je plně vlastněna francouzskou společností VINCI Highways. Od 1. července 2021 jsme zodpovědní za provoz a údržbu stávajících 16 km D4. Po dokončení výstavby chybějících úseků v prosinci 2024 se VSO ujme provozu a údržby celkem 48 km na dalších 25 let.

Naše nově vybudované Středisko správy a údržby se bude nacházet v Letech (na pomezí středních a jižních Čech poblíž křižovatky Lety) a bude vybaveno moderní technologií a vozovým parkem pro zajištění nejvyšší kvality služeb na infrastruktuře.

Co vás čeká

Správce budov a bezpečnostní technik:

  • zajišťuje a vede správu firemního majetku
  • monitoruje a koordinuje potřeby firemního majetku a požadavky zaměstnanců
  • orientuje se v technických parametrech spravovaného majetku a v technologiích (vzduchotechnika, elektrozařízení, elektrorozvody, atd)
  • organizuje činnosti při zajišťování údržby
  • organizuje nebo provádí plánovanou a preventivní údržbu majetku
  • řeší zásadní finanční situace a záležitosti při správě majetku
  • plánuje a zajišťuje údržbu a inventuru vybavní a majetku
  • zajišťuje předepsané revizní zkoušky a hlídá termíny revizí
  • jedná s dodavateli služeb (opravy, údržba, revize a podobně)
  • vede veškerou dokumentaci k službám údržby a pořízení majetku
  • řeší rozúčtování služeb (nájemné, energie, utility) a podpůrnou infrastrukturu objektů (napojení na sítě) a podpůrné služby (od údržby po úklid)
  • odpovídá za evidenci a vyřizování námětů na zlepšení
  • pravidelná součinnost a příprava odborných podkladů pro instituce a orgány státní správy
  • zpracovává dokumentaci BOZP v souladu s platnou legislativou ČR
  • posuzuje a analyzuje rizika BOZP
  • provádí kontroly na dodržování nastavených pravidel BOZP
  • zajišťuje školení zaměstnanců na BOZP a další odpovídající školení
  • podílí se na organizaci a zabezpečení eventu zaměřených na bezpečnost (safety week, safety days etc.)

Co požadujeme

  • SŠ s maturitou (VŠ stavební či technické zaměření výhodou)
  • Základy anglického jazyka
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Zodpovědnost a schopnost práce pod tlakem
  • Vynikající komunikační dovednosti

Co nabízíme

  • Roční bonus až do výše 1 měsíčního platu
  • 25 dní dovolené
  • Počítač a mobilní telefon
  • Stravenkový paušál
  • Úrazové pojištění
  • Rozjezd zcela nového projektu
  • Nástup ihned

Přidejte se k našemu rozrůstajícímu se týmu. Těšíme se na Vás!