Pečovatelka – pracovník v sociálních službách

Jméno/Firma
Socius, z. ú.
Pracoviště
Beroun
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Základní
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
2. 10. 2024

Socius, z. ú. poskytuje terénní odlehčovací službu seniorům a osobám se zdravotním postižením. Přejeme si, aby na Berounsku a Hořovicku nemusel být nikdo na péči o své blízké sám, a ti aby mohli zůstat ve svém domově co nejdéle.

Do našeho týmu hledáme pečovatelku, která ráda pomáhá druhým a baví ji práce v terénu. Jsme malá neziskovka s velkým srdcem. Pracovní úkoly se snažíme řešit a věci nekomplikovat. Najdete u nás opravdu přátelskou atmosféru.

Náplň práce:

- péče o klienty v jejich domácím prostředí;

- jednoduché vedení dokumentace;

- účast na poradách týmu;

- supervize.

Požadujeme:

- zodpovědnost, samostatnost;

- empatii, flexibilitu, ochotu;

- bezúhonnost, věk nad 18 let, zdravotní způsobilost;

- dokončené základní vzdělání;

- aktivní řidič výhodou;

- praxe v sociálních službách či péče v rodině vítaná;

- výhodou (nikoliv podmínkou) je kvalifikační Kurz pracovníka v sociální službách.

Nabízíme:

- jistotu pracovního poměru ve stabilní organizaci;

- příjemný a přátelský malý kolektiv a vstřícný přístup vedení;

- smysluplnou práci;

- zázemí kanceláře v centru Berouna;

- odborné vzdělávání;

- pravidelné odměny;

- při celém úvazku nástupní mzda 25 000 Kč.

Termín nástupu a výše úvazku dle dohody. Pokud Vás pracovní nabídka zaujala zašlete na náš email svůj životopis se stručným motivačním dopisem.