LÉKAŘ LŮŽKOVÉ HOSPICOVÉ PÉČE

Jméno/Firma
Hospic sv. Zdislavy, o.p.s.
Pracoviště
Pod Perštýnem 321/1, Liberec
Úvazek
Zkrácený
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
2. 10. 2024

Pracovní nabídka

Kdo jsme:

zařízení pro pacienty v terminálním stadiu nevyléčitelné nemoci. Pracujeme v multidisciplinárním týmu, poskytujeme zdravotně sociální péči.

Požadujeme:

odborná způsobilost podle zákona č. 95/2004 Sb. - dokončené odborné vzdělání
splnění základního kmene nebo atestační zkoušky v libovolném oboru
zájem o paliativní péči
ŘP skupiny B - aktivní řidič
trestní bezúhonnost

Náplň práce:

poskytování paliativní péče v multidisciplinárním týmu v mobilním a lůžkovém hospici
vytváření podmínek pro důstojné umírání
vedení paliativní léčby (předepisování léčivých přípravků, provádění lékařských intervencí a výkonů)
poskytování konzultací pacientovi a jeho blízkým
poskytování psychické podpory nemocným, umírajícím a jejich blízkým, poskytování podpory pozůstalým
pohotovostní služba
pravidelné setkávání celého týmu

Nabízíme:

HPP, DPČ
nástup dle dohody
možnost dalšího vzdělávání a seberealizace a podporu při získání atestace z paliativní medicíny zaměstnání v organizaci působící již více než 10 let na poli paliativní péče
práce v multidisciplinárním týmu smysluplnou a zajímavou práci v příjemném a vstřícném kolektivu lůžkového hospice
stravování v objektu
možnost ubytování v rámci služeb a pohotovosti