Operátor skladu

Jméno/Firma
VAN LEEUWEN PIPE AND TUBE s.r.o.
Pracoviště
Krátká 753/3b, Vyškov
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Vytvořeno
2. 10. 2024

Pracovní nabídka

Požadavky:

  • min SOU vzdělání
  • spolehlivost a samostatnost
  • logické myšlení, přesnost, pečlivost
  • i bez praxe Vás na pozici zaškolíme !

Náplň práce:

  • příprava materiálu pro dělení
  • kontrolní měření
  • balení materiálu
  • obsluha pil/jeřábu

NABÍZÍME VÁM

  • Práci na HPP
  • Stabilní a perspektivní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Systém benefitů – 5 týdnů dovolené, sickdays, věrnostní bonus, pravidelný růst mzdy, firemní oblečení včetně praní, teplé nápoje zdarma, stravenky,
  • Firemní kulturu orientovanou nejen na výsledky, ale současně i na kvalitní vztahy na pracovišti
  • Po zaškolení navýšení mzdy
  • Místo výkonu práce: Vyškov

Více informací na internetových stránkách https://stanselvem.cz/