Manažer projektů/koordinátor

Jméno/Firma
LANDMARK HOLDING a.s.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Finance a ekonomika
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
2. 10. 2024

Do našeho týmu nyní hledáme spolehlivého kolegu či kolegyni na pozici koordinátora / manažera projektů. Hledáme jak zkušené, tak méně zkušené kolegy, kteří u nás mohou nabýt nové zkušenosti.

Náplň práce:

  • manažer projektů se zabývá zejména organizováním projektů zaměřených na audity pracovněprávní dokumentace, pracovních procesů, odměňování a motivací zaměstnanců
  • má na starosti projekty od jejich převzetí od obchodního zástupce po zavedení navrhovaných řešení u klienta
  • organizuje práci na projektech
  • komunikuje s klienty
  • podílí se na implementaci navržených řešení u klienta společně s ostatními členy týmu
  • prezentuje výsledky přidělených projektů

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou (ekonomického směru výhodou)
  • velmi dobrá znalost práce na PC – především Excel, Outlook, internet
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič – pravidelné cesty po ČR
  • výborné organizační schopnosti a komunikační dovednosti, analytické myšlení
  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • zájem se v daném oboru nadále vzdělávat

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci
  • systém zaškolení a systém průběžného vzdělávání
  • perspektivní práci na zajímavých projektech
  • příležitost podílet se na rozvoji a inovaci služeb
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost karierního růstu, prostor pro osobní rozvoj
  • spolupráci s profesionály v oboru pracovního práva, mzdové problematiky a financí
  • vysoké finanční ohodnocení (fixní + bonusy, projektové prémie)
  • multisport kartu (sportovní či relaxační aktivity)
  • přátelský kolektiv a zázemí příjemných kanceláří (ne open space)
  • nástup možný ihned

Pokud si myslíte, že by tato pozice mohla být přesně pro Vás, kontaktuje nás. Těšíme se na Vaši odpověď a případnou spolupráci!