Odborný referent / vrchní referent do odd. hospodářské správy, odboru ekonomického (SM130)

Jméno/Firma
Český telekomunikační úřad
Pracoviště
Sokolovská 58/219, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
2. 10. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • metodické usměrňování organizačních složek státu a státních organizací na úseku správy majetku státu,
  • komplexní správa agendy nájemních smluv včetně vypracovávání podkladů a vyhodnocování plnění,
  • komplexní zajištění správy administrativní budovy v Praze,
  • vyhodnocování nákladů na provoz, údržbu a opravy,
  • zajištění vkládání údajů do systému CRAB.

Požadujeme:

  • ukončené minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou,
  • dobrá znalost práce na PC,
  • zodpovědnost, preciznost, schopnost týmové spolupráce,
  • samostatné řešení zadaných úkolů,
  • komunikační dovednosti,
  • řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

  • výkon služby v Praze,
  • platové zařazení do 9. platové třídy,
  • služební poměr na dobu neurčitou,
  • pružnou služební dobu,
  • 5 týdnů dovolené,
  • možnost dalšího vzdělávání a odborných školení,
  • zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, příspěvek z FKSP, MultiSport karta),
  • nástup možný v listopadu 2024.

NEPŘEHLÉDNĚTE! Výběrové řízení se řídí zákonem č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů. Podrobné informace a postup podání žádosti do výběrového řízení naleznete na: