????Prodáte i led Eskymákům nebo se to chcete naučit? *PRAHA*

Jméno/Firma
CCI - czech capital invest s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Základní
Profese
Bankovnictví
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
2. 10. 2024

Máte obchodní talent, který by dokázal prodat i led Eskymákům nebo jste nadšený začátečník, který se chce dostat na vrchol? Připojte se k nám a vstupte do světa, kde se získáte dovednosti, které vás katapultují mezi nejlepší!

Náplň práce:
????Vedení běžných administrativních úkolů spojených s přidělenou agendou.
????Péče o klienty a řešení jejich požadavků.
????Identifikace specifických potřeb klientů.
????Vyhledávání vhodných řešení pro pokračující spolupráci.

Požadujeme:
????Skvělé komunikační schopnosti v českém nebo slovenském jazyce.
????Nepotřebujete předchozí praxi.
????Touha po vzdělávání a rozvoji v oblasti prodeje.
????Reprezentativní a příjemné vystupování.
????Komunikativní, vytrvalý a cílevědomý přístup.

Nabízíme:
????Fixní plat 39.000 Kč plus provize a bonusy - bez horního limitu (průměr nových kolegů je 47.000 - 69.000 Kč)
????14denní profesionální školení s odměnou 10.000 Kč po jeho absolvování.
????Moderní a příjemné pracovní prostředí.
????Společné akce jako vánoční večírky, teambuildingy a další během roku.
????Přístup ke knihovně s odbornou literaturou.
????Telefon, Multisport karta, semináře, kurzy,..
????Možnost rychlého kariérního postupu s šancí otevřít si vlastní pobočku do dvou let.

Nástup: Ideálně ihned.