Servisní technik junior/senior

Jméno/Firma
Schulte TZB, s.r.o.
Pracoviště
Obchodní 101, Čestlice
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
2. 10. 2024

Úspěšná česká společnost Schulte TZB, s.r.o., která působí na českém trhu od roku 1998 v oboru projekce, dodávky a servis technického zařízení budov, hledá do svého týmu nového kolegu na pozici servisní technik.

Náplň práce:

- provádět údržbu a servis zařízení v oblasti TZB

Požadujeme:

- učňovské/ SŠ vzdělání elektrotechnického směru
- oprávnění pro montáže a opravy vyhrazených plynových zařízení do 50 kW výhodou, oprávnění pro revize výhodou
- vyhláška 50/78 §6, §9
- řidický průkaz sk.B
- manuální zručnost, samostatnost, osobní zodpovědnost
- komunikativnost, loajalita, časová flexibilita
- zkušenosti v oblasti TZB výhodou

Nabízíme:

- zajímavou a odpovědnou práci v přátelském, mladém a dynamickém kolektivu
- nadprůměrné platební podmínky
- zázemí prosperující společnosti
- pružnou pracovní dobu
- služební automobil, mobilní telefon
- zaměstnanecké výhody (např. stravenky, možnost dalšího vzdělávání)