právník/právnička

Jméno/Firma
Město Hořovice
Pracoviště
Palackého náměstí 2/2, Hořovice
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Právo
Vytvořeno
3. 10. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • poskytování konzultační a poradenské činnosti příspěvkovým organizacím města Hořovice;
  • příprava návrhů a připomínkování právních předpisů města (vyhlášky, nařízení, vnitřní předpisy);
  • sepis právních rozborů a stanovisek;
  • zajištění odborné činnosti na úseku přestupkové agendy;
  • zajištění smluvní agendy (příprava a připomínkování návrhů smluv kupních, směnných, nájemních, darovacích, smluv o dílo, smluv o zřízení služebnosti a dalších typů smluv podle potřeb města a městského úřadu);
  • poskytování konzultační a poradenské činnosti odborům městského úřadu;
  • spolupráce/součinnost s externími subjekty (advokátní kanceláře, exekuční úřady, soudy, insolvenční správci apod.)
  • poskytování poradenské činnosti v oblasti veřejných zakázek, registru smluv a poskytování informací dle zákona č. 106/1999 Sb.;
  • vymáhání finančních pohledávek města od fyzických i právnických osob v rámci samostatné působnosti města;
  • zastupování města před správními orgány a soudy.

Požadavky stanovené územním samosprávným celkem pro vznik pracovního poměru:

  • vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oblasti práva,
  • vhodné i pro absolventy,
  • praxe při výkonu veřejné správy výhodou,
  • praxe s IS GINIS výhodou,
  • znalost práce na PC (MS Office – Excel, Word) na velmi dobré úrovni,
  • komunikační schopnosti, empatie, profesionalita, nekonfliktnost, profesionální, odpovědné a spolehlivé jednání.
  • fyzická osoba, která dosáhla věku 18 let, plně svéprávná,
  • státní občan České republiky, popřípadě cizí státní občan s povoleným trvalým pobytem na území České republiky, ovládající jednací jazyk,
  • bezúhonnost.

Nabízíme:

  • dobré pracovní podmínky,
  • dovolená v délce 5 týdnů,
  • pružnou pracovní dobu,
  • možnost dalšího vzdělávání,
  • zajímavé benefity (dny zdravotního volna, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
  • a životní pojištění, příspěvek na ošacení, příspěvek na dovolenou, dary při životních výročích, aj.).

Platové zařazení: 11. platová třída, dle NV č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů včetně možnosti přiznání osobního příplatku a dalších platových benefitů.

Více informací o výběrovém řízení naleznete na odkazu: https://www.mesto-horovice.eu/aktualne/volna-pracovni-mista/