referent/referentka na úseku kontroly odboru organizačního a obecního živnostenského úřadu

Jméno/Firma
Město Hořovice
Pracoviště
Palackého náměstí 2/2, Hořovice
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Státní zaměstnanci
Vytvořeno
3. 10. 2024

Pracovní nabídka

Stručná náplň práce:

  • kontrolní činnost na úseku živnostenského podnikání
  • zpracovávání rozhodnutí v prvním stupni správního řízení
  • vyřizování stížností na úseku živnostenského podnikání
  • příprava mimořádných kontrol s ostatními orgány státní správy
  • rozhodování ve věci zrušení nebo pozastavení živnostenských oprávnění
  • řešení přestupků a správních deliktů na úseku živnostenského podnikání
  • posuzování bezúhonnosti fyzických a právnických osob včetně případného následného vedení řízení ve věci zrušení živnostenského podnikání vyjma závažných případů ztráty bezúhonnosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
  • zaměření studia na veřejnou správu výhodou,
  • praktické zkušenosti z oblasti správních činností, zvláštní odborná způsobilost při správě živnostenského podnikání či na úseku přestupkové agendy výhodou,
  • komunikační dovednosti, úroveň vystupování a jednání s lidmi, schopnost psaní správních rozhodnutí, důslednost, kvalifikované a včasné plnění úkolů, flexibilita (přizpůsobení se změnám stylu a obsahové náplně práce),
  • znalost práce na PC,
  • schopnost a ochota dále se vzdělávat (vzdělávání zaměstnanců územních samosprávných celků)
  • řidičské oprávnění skupiny „B“, aktivní řidič schopný a ochotný řídit služební vozidlo při výkonu pracovních povinností
  • komunikační schopnosti, empatie, profesionalita, nekonfliktnost, profesionální, odpovědné a spolehlivé jednání,
  • fyzická osoba, která dosáhla věku 18 let, plně svéprávná,
  • státní občan České republiky, popřípadě cizí státní občan s povoleným trvalým pobytem na území České republiky, ovládající jednací jazyk,
  • právní bezúhonnost.

Nabízíme:

  • dobré pracovní podmínky,
  • dovolená v délce 5 týdnů,
  • pružnou pracovní dobu,
  • možnost dalšího vzdělávání,
  • zajímavé benefity (dny zdravotního volna, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, příspěvek na ošacení, příspěvek na dovolenou, dary při životních výročích, aj.).
  • 10. platová třída, dle NV č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů. Na základě pracovních výsledků
    a v souladu s platnou legislativou po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku
    a dalších platových benefitů.

Více informací o výběrovém řízení naleznete na odkazu: https://www.mesto-horovice.eu/aktualne/volna-pracovni-mista/