obchodní referentka

Jméno/Firma
NERA DISPLAYS s.r.o.
Pracoviště
Kaštanová 467/125, Brno
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Němčina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
3. 10. 2024

Jsme středně velká rodinná společnost, která se již více než 35 let věnuje zakázkové kovovýrobě. Obsluhujeme prestižní evropské zákazníky známých jmen a klademe důraz na kvalitu, inovaci a spolehlivost. Nyní hledáme kolegu nebo kolegyni do vedení, který/á nám pomůže společně utvářet naši budoucnost. Připojte se k týmu, který je hrdý na své úspěchy a připravený se dále rozvíjet.
Jaká bude náplň práce?
• Vedení a zpracování obchodních zakázek v ERP HELIOS (zaškolení zajistíme)
• Spolupráce s obchodním manažerem při zpracování poptávek
• Přenos technických požadavků zákazníků na naše technologické oddělení
• Péče o stávající zákazníky a aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
• Komunikace se zákazníky a řešení jejich požadavků
• Příprava obchodních nabídek a zpracování objednávek
• Koordinace zakázek a úzká spolupráce s výrobou a logistikou
• Administrativní podpora obchodního oddělení
Co od vás očekáváme?
• Minimálně středoškolské vzdělání
• Spolehlivost, pečlivost a schopnost samostatně organizovat práci
• Německý jazyk na úrovni B2 (pro komunikaci s našimi významnými německými partnery)
• Anglický jazyk minimálně na úrovni B1
• Dobrá znalost práce s PC (Excel, Word, Outlook)
• Ochotu naučit se pracovat v ERP systému HELIOS ORANGE (zaškolení je samozřejmostí)
• Aktivní přístup k plnění úkolů a schopnost řešit problémy
• Praxe na obdobné pozici výhodou, ale rádi zaškolíme i motivované nováčky
• Komunikační schopnosti a prozákaznický přístup
• Chuť učit se novým věcem a růst společně s firmou
Co nabízíme?
• Stabilní zaměstnání ve firmě s dlouhou tradicí a rodinnou atmosférou
• Možnost osobního a profesního růstu
• Moderní pracovní prostředí a přátelský tým
• Příspěvky na stravování
• Podpora při zaškolení a možnost vzdělávání v rámci firmy