Asistent/ka produktového oddělení

Jméno/Firma
CK ČESKÉ KORMIDLO s.r.o.
Pracoviště
Okružní 783/39, Brno
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
3. 10. 2024

Primární náplní Tvého pracovního dne bude tzv. zadávání zájezdů do systému (texty, fotky a ceníky na pozadí, dle podkladů od zahraničních partnerů). Abys mohl/a tuhle činnost zvládat na jedničku, musíš ovládat proces prodeje a znát všechno, co k němu patří. Proto Tě nejdříve naučíme zájezdy prodat (cca měsíc zaškolování) a teprve potom Tě naučíme zájezdy vyrábět. Budeš pracovat v týmu, který obchoduje a tvoří produkt. Pokud se Ti zalíbí produktové oddělení, probudí se v Tobě vlohy a potenciál, můžeš z asistenta vyrůst do obchodnického nebe. Vedle zadávání zájezdů bude Tvým důležitým úkolem odbavování zájezdů (posílání rooming listů, organizační komunikace s klienty apod.) V silných dnech budeš vypomáhat zákaznické podpoře, ale to opravdu spíš operativně, nárazově.

Náplň práce

  • Zadávání zájezdů do systému (zadávání dat, psaní textů, výběr fotografií)
  • Rozesílání tzv. rooming listů
  • Komunikace s partnery a delegáty
  • Objednávání skipasů či letenek
  • Různá administrace
  • Zákaznická podpora (operativně)
  • 5–10 víkendových služeb za rok (8+5 hodin, extra bonus)

Nabízíme

  • Nástup ihned
  • Zaškolení na veškerou pracovní náplň
  • Zaměstnání v rostoucí cestovní kanceláři
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Mzdové ohodnocení 26 500 Kč — 35 500 Kč čistého + 3 000 Kč (víkendová služba cca 5x ročně)
  • Vánoční bonus až 50 000 Kč
  • 20–22 dní dovolené
  • Zaměstnanecké slevy na dovolenou
  • MultiSport karta
  • 25 000 Kč ročně na vzdělávání
  • Firemní auto po 5 letech
  • Mladý kolektiv, neformální prostředí
  • Teambuildingové akce
  • Vedení s osobním přístupem
  • Nové kanceláře v Brně (Lesná)

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Perfektní psaný projev, znalost html tagování výhodou
  • Angličtina (alespoň úroveň B2)
  • Smysl pro systémový pořádek
  • Rychlá obsluha PC (MS Office – Outlook, Word, Excel, internet)