REGULATORNÍ PRÁVNÍK COMPLIANCE

Jméno/Firma
TRINITY BANK a.s.
Pracoviště
Karolinská 650/1, Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Právo
Vytvořeno
3. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co budete dělat?

  • Poskytovat právní stanoviska, především v oblastech bankovní regulace, GDPR a platebního styku
  • Zajišťovat soulad vnitřních předpisů mezi sebou a s aktuální legislativou
  • Denně se podílet na nastavování a kontrole compliance procesů banky
  • Poskytovat ad hoc právní poradenství pro obchodní a neobchodní oddělení
  • Poskytovat Compliance podporu pro rozvojové projekty a při zavádění nových produktů
  • Podílet se na implementaci nové regulace do bankovních procesů
  • Podílet se na přípravě podkladů pro jednání orgánů společnosti
  • Podílet se na přípravě a realizaci školení pro non-compliance týmy
  • Pracovat proaktivně, bez nutnosti účasti na soudních řízeních či tvorby smluv – to zajišťuje externí partner

Koho hledáme?

  • Máte 3+ let zkušeností v oblasti compliance a bankovního práva
  • Právní texty v angličtině zvládáte levou zadní
  • Jste komunikativní, otevření novým technologiím a moderním přístupům
  • Nejenže rozumíte legislativě, ale umíte ji i aplikovat v praxi
  • Jste odolní a umíte prioritizovat, když přijde více úkolů najednou

Co vám můžeme nabídnout?

  • Pevné zázemí stabilní finanční společnosti
  • Prostor pro rozvoj Vašeho potenciálu, rádi Vás zaučíme a budeme dále rozvíjet
  • Přátelský tým, který táhne za jeden provaz
  • Možnost konzultací v rámci Compliance týmu (na práci nebudete sám/a)
  • Práci v atraktivních prostorách přímo v centru Prahy
  • Benefity např. 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna (SickDays), iPhone, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, příspěvek na Multisport kartu pro Vás i Vaše blízké, teambuildingy, firemní akce a další ????