Sociální pracovník/pracovnice (Pardubice)

Jméno/Firma
Komunitní centrum Petrklíč, z.s.
Pracoviště
Družstevní 120, Pardubice
Požadované jazyky
Čeština
Požadované vzdělání
Vyšší odborné
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
3. 10. 2024

Komunitní centrum Petrklíč poskytuje v Pardubicích terénní pečovatelskou služby pro seniory a osoby se zdravotním postižením. Aktuálně hledáme novou kolegyni nebo kolegu, který bude pečovat o jeden z týmů pečovatelek a zároveň o naše klienty jako sociální pracovník. Více o pozici se dočtete níže.

Náplň práce

Zajištění kontaktu s klienty:

  • prvotní komunikace se zájemci
  • sociální šetření v domácnostech klientů
  • individuální plánování
  • poskytování základního sociálního poradenství

Zajištění koordinace týmu terénních pracovníků:

  • plánování směn zaměstnanců
  • kontrola a vyhodnocování kvality služby

Nabízíme

  • pracovní smlouvu na 1,0 úvazku na dobu určitou
  • mzdové ohodnocení ve výši 40 000 Kč měsíčně vč. variabilní složky mzdy a stravenkového paušálu
  • zázemí nové kanceláře v Pardubicích
  • 5 týdnů dovolené
  • dotovanou Multisport kartu
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost práce z domova
  • supervize a vzdělávání

Požadujeme

  • VOŠ nebo VŠ vzdělání sociálního směru odpovídající vzdělání soc. pracovníka dle požadavků ZSS
  • předchozí praxi v sociálních službách
  • dobré organizační schopnosti
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • trestní bezúhonnost
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost
  • zkušenosti s vedením týmu výhodou

Nástup je možný od 1. 1. 2025