Stavbyvedoucí HSV

Jméno/Firma
KOČÍ a.s.
Pracoviště
K Lipám 132, Písek
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Stavebnictví a reality
Vytvořeno
3. 10. 2024

Pracovní nabídka

Požadujeme
• SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření,
• časová flexibilita, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost,
• zkušenost z obdobné pozice,
• schopnost vedení kolektivu zaměstnanců,
• velmi dobré komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti,
• strategické uvažování i operativní jednání,
• autorizace v oboru stavebnictví výhodou,
• ŘP skupina B.

Nabízíme
• uplatnění ve stabilní společnosti se zaměřením na pozemní stavby,
• odměňování závislé na osobních výkonech a výsledcích celé společnosti,
• mobilní telefon, PC, služební automobil,
• zaměstnanecká karta MULTISPORT,
• příležitosti k dalšímu osobnímu odbornému růstu.

Náplň práce
• aktivní vedení pracovního týmu a řízení veškerých prací na stavbě,
• příprava podkladů pro fakturaci + tvorba harmonogramu výstavby,
• komunikace se subdodavateli a investorem,
• odpovědnost za hospodářský výsledek staveb.