Sociální pracovník

Jméno/Firma
Medela-péče o seniory o.p.s.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
3. 10. 2024

Pracovní nabídka

Hledáme sociálního pracovníka do domova pro seniory

Máte rádi práci s lidmi a chcete pomáhat seniorům žít kvalitní a důstojný život? Připojte se k našemu týmu v domově Medela – péče o seniory o.p.s. a přineste do života našich klientů pozitivní změny!

Co nabízíme:

Stabilní zaměstnání: Dlouhodobá spolupráce na plný úvazek.
Příjemné pracovní prostředí: Moderní zázemí a přátelský kolektiv.
Podpora profesního růstu: Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje.
Atraktivní benefity: Příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, vitamínový balíček a další

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Vaše náplň práce:

Poskytování sociálního poradenství klientům a jejich rodinám.
Pomoc při řešení sociálních a osobních problémů seniorů.
Vedení a aktualizace sociální dokumentace, smlouvy, vedení depozit a pokladny.

Co od Vás očekáváme:

Vysokoškolské vzdělání v oboru sociální práce nebo příbuzném oboru.
Empatický a profesionální přístup ke klientům.
Schopnost samostatné i týmové práce.
Dobré komunikační a organizační schopnosti.
Pokud chcete přispět k lepšímu životu našich seniorů a stát se součástí našeho týmu, zašlete nám svůj životopis.

Kdo jsme :

Domovy se zvláštním režimem Medela, poskytují bezpečné a důstojné bydlení osobám starším 55 let s Alzheimerovou chorobou a stařeckou demencí, a to komplexní podporou a asistencí při péči o vlastní osobu. S více než desetiletou tradicí a zkušeností pečujeme o 125 klientů ve dvou domovech. Náš tým tvoří 100 zaměstnanců, kteří se aktivně podílejí na rozvoji a stabilitě našich služeb

Vize našeho domova je být vnímán jako důvěryhodný a preferovaný partner, který roste, mění a udává trendy v poskytování pobytových sociálních služeb.

Jsme odhodláni poskytovat nejlepší péči našim klientům. Srdcem a úsměvem. Individuálním přístupem a respektem. Starostlivostí a uznáním . Dává nám to smysl a dělá nám to radost.

Vytváříme stabilní a inspirující prostředí, rozvíjející potenciál našich zaměstnanců. Se zdravou kulturou, respektem a pozitivním zodpovědným přístupem.

Prostě Medela.

Pokud ti naše vize, přístup a hodnoty dávají smysl, napiš nám!

Pošli svůj životopis a pár řádek o sobě .

Těšíme se na tebe .