Mechanik, údržbář, operátor ve výrobě a řidič

Jméno/Firma
VH Pharma a.s.
Pracoviště
Tovární 510, Stříbro
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
3. 10. 2024

Společnost VH Pharma a. s. je česká farmaceutická společnost působící na trhu od roku 2008, zabývající se výrobou léčivých přípravků v režimu SVP, certifikované Státním ústavem pro kontrolu léčiv. Dále se pak firma zabývá výrobou zdravotnických prostředků, kosmetiky, doplňků stravy a veterinárních přípravků.

VH Pharma a. s. hledá do našeho kolektivu mechanika/údržbáře/operátora ve výrobě a řidiče.

Náplň práce:

  • Obsluha jednoduchých výrobních strojů, kontrola výrobků, ostatní práce dle potřeby.
  • Dodržování stanovených technologický postupů.

Nabízíme:

  • Práci v jednosměnném provozu ve stabilní české společnosti s přátelským pracovním kolektivem
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • 4 týdny dovolené + 5 dní sick day
  • Mzdové ohodnocení 30 000 až 35 000 Kč/měsíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost profesního a osobního růstu

Požadujeme:

  • ÚSO (maturita výhodou)
  • Manuální zručnost
  • ŘP sk. B

Nástup možný dle dohody