Inženýr dodavatelské kvality

Jméno/Firma
BOS Automotive Products CZ s.r.o.
Pracoviště
U Porcelánky 786, Klášterec nad Ohří
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Němčina
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
3. 10. 2024

Do oddělení kvality společnosti BOS Automotive v Klášterci nad Ohří hledáme nového kolegu / novou kolegyni na pozici Inženýr dodavatelské kvality.

Popis pozice:

Inženýr dodavatelské kvality (SQE) - Základní povinnosti:

  • Zajišťuje reklamační řízení na dodavatele
  • Definuje a zavádí nutná opatření na straně dodavatele s cílem eliminace rizik spojených s nakupovanými díly ve fázi před i po SOP
  • Organizuje třídění neshodné výroby
  • Ověřuje díly z produkce dle výkresové dokumentace
  • Provádí zkoušky a měření dle kontrolního plánu / výkresové dokumentace
  • Jedná s dodavateli na denní bázi
  • Blokuje a uvolňuje materiál v systému SAP
  • Podílí se na rozvoji dodavatelů
  • Provádí neplánované audity dodavatelů a interní LPA audity
  • Komunikuje a koordinuje aktivity s ostatními členy/odděleními BOS
  • Komunikuje strategii na dodavatele s SQA manažerem
  • Dodržuje interní dokumentaci integrovaného systému managementu a další interní nařízení či pokyny

Inženýr dodavatelské kvality (SQE) - Požadavky na osobnost:

  • VŠ/ SŠ technického směru a min. 1 rok praxe na obdobné pozici
  • VŠ/ SŠ netechnického směru a min 3 roky praxe na obdobné pozici
  • Znalost Aj a/nebo Nj slovem i písmem
  • Znalost nástrojů řízení jakosti
  • Znalost norem IATF16949, VDA, Formel Q
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Znalost SAP výhodou
  • Schopnost stanovení priorit, organizace práce
  • Orientace na výsledek / cíle
  • Prezentační dovednosti
  • Asertivní komunikace
  • Flexibilita, týmový hráč
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti s více než 20 letou tradicí v ČR
  • 25 dnů dovolené na kalendářní rok
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zvýhodněné T-Mobile tarify pro naše zaměstnance a jejich rodiny
  • slevy na elektroniku v zaměstnaneckém programu, zvýhodněné bankovní produkty u určené banky
  • závodní dotované stravování na velmi dobré úrovni (hl. jídlo 28 - 31 Kč)
  • odměny za: zprostředkování zaměstnance, pracovní výročí, narození dítěte, odchod do důchodu, dobré nápady za zlepšení apod.
  • firemní akce - dětský den, den otevřených dveří, firemní kultura