Projektant/ka TZB — plný úvazek nebo brigáda při studiu — G SERVIS CZ, s.r.o.

Jméno/Firma
DEK a.s.
Pracoviště
Kralická 2104/1, Ostrava
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Stavebnictví a reality
Vytvořeno
3. 10. 2024

Pracovní nabídka

Pracovní náplň:

  • Projektové práce v oblasti TZB – vytápění, chlazení, zdravotechnika, přípojky, vzduchotechnika
  • Práce na všech stupních projektu DUR, DSP a DPS
  • Zaměření zejména na budovy občanské vybavenosti (rodinné a bytové domy, kancelářské budovy a budovy pro vzdělávání): https://www.gservis.cz/projekty-obcanskych-staveb/

Požadujeme:

  • Hlavní pracovní poměr: Absolvent stavební fakulty – obor prostředí staveb (TZB)
  • Dohoda o provedení činnosti: student stavební fakulty – obor prostředí staveb (TZB)
  • Zájem o obor, technické myšlení
  • Samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost, flexibilitu
  • Schopnost písemně i ústně formulovat myšlenky
  • Znalost práce na PC (CAD, Office, programy oboru stavební fyzika), znalost práce v programu Deksoft a TechCON výhodou

Nabízíme:

  • Práci ve velké projekční kanceláři (30 zaměstnanců) s dlouhou historii (přes 25 let) a velkým množstvím odbavených projektů (přes 50 tisíc)
  • Práce ve velké a stabilní společnosti holdingu DEK (4200 zaměstnanců vč. 120 kolegů v sesterské společnosti DEKPROJEKT)
  • Pracovní činnost zaměřená na moderní stavebnictví a projekci (energetika, ekologie, technologie, energeticky pokročilé budovy a soběstačnost)
  • Zaškolení v potřebných oblastech
  • Hrazená účast na firemních akcích a odborných školeních
  • Práce v nově vybavené kanceláři v klidné vilové oblasti Mariánských hor
  • Mladý a přátelský kolektiv
  • Nástup možný ihned
  • Mzda dle množství a kvality odvedení práce od 35.000 Kč

Benefity v rámci hlavního pracovního úvazku:

  • MultiSport karta
  • Stravenkový tarif
  • 25 dnů dovolené + možnost bonusové dovolené
  • Zaměstnanecké slevy ve stavebninách DEK
  • Služební telefon a neomezený tarif
  • Možnost služebního notebooku