PRACOVNÍK/PRACOVNICE IT – Správce počítačové sítě (úvazek 1,0) - 990

Jméno/Firma
Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
Pracoviště
Technická 1903/3, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
3. 10. 2024

Vysoká škola chemicko-technologická v Praze hledá do Výpočetního centra zaměstnance/zaměstnankyni na pozici

Náplň práce:
• Monitoring chodu počítačové sítě VŠCHT
• Monitoring a analýza datového provozu počítačové sítě
• Detekce, analýza a vyhodnocení nestandardního chování a kybernetických incidentů
• Komunikace s firmami zajišťující audit počítačové sítě, formulace požadavků na zákaznické úpravy systému monitoringu a analýzy datového provozu
• Komunikace s HelpDeskem VŠCHT a komunikace s koncovými uživateli

Požadujeme:
• Minimálně SŠ vzdělání s maturitou technického směru, VŠ výhodou
• Znalost síťových protokolů (TCP/IP, DNS, DHCP apod.)
• Základní orientace v problematice IT – informačních systémů, OS, síťového provozu, HW a SW
• Základní zkušenost se skriptováním výhodou
• Znalost AJ na úrovni porozumění technické dokumentaci
• Dobré komunikativní schopnosti
• Ochotu pracovat a učit se novým věcem

Nabízíme:
• Zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, po roce příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy a odborná školení, firemní rekreační zařízení, dětský koutek, možnost parkování pro zaměstnance, MultiSport)
• 6 týdnů dovolené
• Možnost osobního vzdělávání
• Příjemné pracovní prostředí, zázemí stabilní české vysoké školy
• Pracoviště na Praze 6 v blízkosti stanice metra Dejvická
• Nástup dohodou / ihned
• Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení

Kontakt:
Vedoucí Výpočetního centra, Ing. Pavel Härtel. V případě, že Vás uvedená nabídka oslovila, zašlete svůj strukturovaný životopis.

Přihlášením se do výběrového řízení zároveň dáváte souhlas s poskytnutím osobních údajů v souladu s GDPR.

Zveřejněno 3. 10. 2024