Hypotéční specialista

Jméno/Firma
BIDLI holding, a.s.
Pracoviště
Liberec
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Bankovnictví
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
3. 10. 2024

Pracovní nabídka

Hledáme Hypotečního poradce do našeho dynamického týmu!

Máte rádi práci s lidmi a chcete jim pomáhat s realizací jejich snů o vlastním bydlení? Jste spolehliví, pečliví a máte přehled o hypotečním trhu? Pak hledáme právě vás!

Co vás čeká?

  • Poskytování profesionálního poradenství v oblasti hypoték a úvěrů na bydlení
  • Analýza finanční situace klientů a navrhování nejvhodnějších hypotečních řešení
  • Vyjednávání s bankami a dalšími finančními institucemi
  • Komunikace s klienty a asistence při uzavírání smluv
  • Spolupráce s kolegy z dalších oddělení, například s realitními makléři

Co od vás očekáváme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomický směr výhodou)
  • Zkušenosti z oblasti hypoték, úvěrů nebo finančního poradenství výhodou, ale ne nutností
  • Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Orientace na zákazníka a proaktivní přístup
  • Samostatnost, pečlivost a zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Zajímavou a dynamickou práci s možností osobního růstu
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost home office
  • Příjemné pracovní prostředí v moderních kancelářích
  • Profesionální školení a podporu od zkušených kolegů
  • Benefity: Multisport karta, firemní vzdělávání, slevy na produkty, dětské tábory a mnoho dalších...

Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis!