Mistr výroby

Jméno/Firma
s. n. o. p. cz a.s.
Pracoviště
Průmyslová 23, Klášterec nad Ohří
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
3. 10. 2024

Pracovní nabídka

POŽADAVKY

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti s vedením pracovního týmu
  • Zkušenosti v oblasti výroby – automotive výhodou
  • Znalost MS Office, znalost SAP výhodou
  • Znalost AJ výhodou
  • Organizační schopnosti, manažerské dovednosti, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem
  • Ochota pracovat ve 3směnném provozu

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Vedení týmu 50 pracovníků, sledování činnosti v sektoru, podílení se na zapracování nových zaměstnanců
  • Technická podpora při náběhu nových projektů do sériové výroby
  • Odpovědnost za produktivitu výrobního sektoru a kontrola dodržování nastavených standardů
  • Odpovědnost za plnění výrobního plánu a za správnost vyplněných výrobních dokumentů
  • Odpovědnost za kvalitu výrobků, bezpečnost práce, za čistotu a pořádek ve vašem sektoru

NABÍZÍME

  • Měsíční výkonnostní bonus (protože motivace je důležitá)
  • Příspěvek na dopravu (protože každé dojíždění je finančně nákladné)
  • Příspěvek za směnnost (protože ne vždy jsou směny pohodlné)
  • Závodní stravování zdarma (protože po práci vám vyhládne)
  • Příspěvek na PP nebo ŽP (protože je nutné myslet i na budoucnost)
  • Cafeterie (protože i osobní život je nutné si zpestřit)
  • Smlouvu na dobu neurčitou (protože s vámi počítáme dlouhodobě)
  • 5 týdnů dovolené (protože odpočinek je důležitý)
  • Možnost postupu do vyšší tarifní třídy (protože každý se chce zlepšovat)
  • Možnost profesního růstu (protože spousty šikovných kolegů jsme si vychovali z nižších pozic)
  • Odměna za doporučení kandidáta (protože naši zaměstnanci nám doporučí zase jen dobré pracovníky)
  • Garantovaný 13.plat (protože peníze na dovolenou a Vánoce se hodí každému)