Procesní technolog

Jméno/Firma
METAL TRADE COMAX, a.s.
Pracoviště
Litovel
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Výroba, průmysl a provoz
Vytvořeno
3. 10. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • Zavádění nových technologických postupů do výroby profilů a trubek
  • Zajištění technologických příprav a změn v pracovních postupech
  • Řešení technologických problémů ve výrobě
  • Technologická kontrola procesu výroby
  • Příprava, implementace a kontrola plnění nových projektů, včetně reportingu
  • Spolupráce na technickém řešení a dokumentaci
  • Evidence zlepšovacích návrhů pro zvýšení efektivity výroby

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru se zaměřením na strojírenství
  • Praxe min. 2 roky ve strojírenském podniku
  • Znalost 2D CAD a MS Office
  • AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou
  • Samostatnost, logické myšlení, dobré organizační schopnosti
  • Řidičský průkaz sk. B

Co Vám nabízíme:

  • Nástupní mzdu až 50 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené a 13. plat
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • Náborový příspěvek
  • Vzdělávací a jazykové kurzy
  • Příspěvek na kartu Multisport
  • A další Benefity