Ředitel ekonomiky a lidských zdrojů

Jméno/Firma
COMPOSITE COMPONENTS a.s.
Pracoviště
Vysokomýtská 1294, Choceň
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Personalistika a HR
Vytvořeno
3. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká

  • Finanční řízení společnosti
  • Zabezpečení komplexního vedení účetnictví společnosti, styk s peněžními ústavy, pojišťovnami a pojistným makléřem
  • Zajištění platebního styku s dodavateli, kontrola plateb od odběratelů
  • Odpovědnost za provedení roční účetní závěrky a styk s auditorem
  • Odpovědnost za provedení inventur
  • Spolupráce při získávání a následné řízení čerpání a vedení evidence dotačních programů a projektů společnosti
  • Odpovědnost za zpracování a evidenci smluv uvnitř společnosti i vně
  • Zastřešení personální činnosti pro útvary společnosti
  • Odpovědnost za zpracování mezd ve společnosti
  • Odpovědnost za pracovněprávní vztahy ve společnosti
  • Zpracování ročního finančního plánu
  • Odpovědnost za včasný a úplný reporting a controlling
  • Zpracování požadované ad-hoc analýzy
  • Zabezpečení nastavení systému hodnocení a odměňování a benefitní systém

Co od Vás budeme požadovat:

  • Vysokoškolské vzdělání v oblasti financí, ekonomiky, účetnictví.
  • Minimálně 5 let zkušeností v oblasti finančního řízení, ideálně ve vedení finančního oddělení.
  • Pokročilá znalost finančních nástrojů a metod, včetně analýzy, plánování a reportingu.
  • Zkušenost s právními a regulačními požadavky týkajícími se účetnictví a finančního řízení.
  • Silné analytické a komunikační schopnosti.
  • Schopnost efektivního vedení týmu a spolupráce s dalšími odděleními společnosti.
  • SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Výborná znalost Excelu
  • Znalost jakéhokoliv informačního ERP systému (modul finance/controlling) je podmínkou (znalost K2 a GIST výhodou)

Co vám můžeme nabídnout:

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
  • Zázemí a stabilitu silné společnosti.
  • Přátelský a zároveň profesionální kolektiv.
  • Zajímavé mzdové ohodnocení s ohledem na zkušenosti.
  • Široké spektrum benefitů