Hledáme Technologa fotovoltaiky!

Jméno/Firma
BIDLI holding, a.s.
Pracoviště
Liberec
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
3. 10. 2024

Máte zkušenosti s technologiemi v oblasti obnovitelných zdrojů energie? Chcete se podílet na rozvoji a realizaci fotovoltaických projektů, které přispívají k ochraně životního prostředí? Připojte se k našemu týmu a podílejte se na zelené budoucnosti!

Náplň práce:

  • Návrh a optimalizace technických řešení pro fotovoltaické elektrárny (FVE)
  • Příprava technické dokumentace a specifikace pro realizaci projektů
  • Kontrola kvality instalace fotovoltaických systémů a jejich komponent
  • Spolupráce s montážními týmy, projektanty a dodavateli
  • Testování a uvádění fotovoltaických zařízení do provozu
  • Monitoring nových technologií a trendů v oblasti solární energie

Požadujeme:

  • Vzdělání technického směru (elektrotechnika, energetika výhodou)
  • Praxi v oblasti fotovoltaických systémů nebo obnovitelných zdrojů energie výhodou
  • Znalost principů fungování a montáže fotovoltaických elektráren
  • Schopnost číst technickou dokumentaci a vytvářet návrhy
  • Řidičský průkaz sk. B, ochotu cestovat
  • Samostatnost, zodpovědnost a technický přehled

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v rostoucím odvětví obnovitelných zdrojů energie
  • Motivující ohodnocení
  • Příležitost pracovat na významných projektech v oblasti fotovoltaiky
  • Možnost odborného růstu a dalšího vzdělávání
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost částečného home office
  • Možnost multisport karty, slevy na firemní produkty, zvýhodněné mobilní tarify, dětské tábory a mnoho dalších benefitů.

Pokud vás tato nabídka oslovila a máte chuť se rozvíjet v oblasti fotovoltaiky, zašlete nám svůj životopis!!!