Obchodně - technický zástupce pro elektro komponenty

Jméno/Firma
EK-INDUSTRY, s.r.o.
Pracoviště
Nádražní 455, Adamov
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
3. 10. 2024

Pracovní nabídka

O nás

Již od roku 2010 působíme jako spolehlivý dodavatel elektro komponentů a služeb pro bezpečnost strojů a zařízení. Aktuálně hledáme nového kolegu do obchodního týmu.

Tvojí kompetencí bude přinášet nové obchodní příležitosti a oslovovat naše stávající zákazníky.

Tvoje zaměření bude prodej elektro komponentů a služeb pro průmysl.

Náplň práce:

  • péče o stávající zákazníky společnosti
  • aktivní vyhledávání/akvizice nových zákazníků
  • příprava cenové kalkulace
  • tvorba reportů pro vedení a ekonomické oddělení

Co od tebe očekáváme:

  • obchodního ducha a dobré komunikační dovednosti
  • dobrou uživatelskou znalost MS Office
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • aktivní řidič skupina B
  • časovou flexibilitu
  • zodpovědnost a týmovost

Co ti můžeme nabídnout:

  • práci na HPP, nástup dle dohody
  • motivující mzdové ohodnocení, fixní mzda + prémie + provize
  • k dispozici osobní auto i k soukromím účelům, mobil, notebook
  • příspěvek na stravování, vstupenka do fitness/wellness, kafeterie na pracovišti,příspěvek za docházku, sick days, vzdělávání, jazykové kurzy, příspěvek za nábor,flexibilní pracovní doma, možnost práce na Home Office atd...
  • podporu zkušeného kolektivu a kvalitní zaučení