Elektroúdržbář

Jméno/Firma
PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o.
Pracoviště
Ke Kablu 278, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Požadované jazyky
Čeština, Slovenština
Vytvořeno
3. 10. 2024

Pracovní nabídka

E l e k t r o m e c h a n i k

Náplň práce:

  • Zajištění plynulého provozu výrobních linek a výrobních technologií
  • Kompletní údržba ostatních výrobních technologií
  • Údržby dle stanoveného plánu preventivních oprav
  • Samostatné provádění oprav a údržby strojů a zařízení s elektrickým nebo PLC řízením
  • Vyhledávání závad, jejich diagnostika a oprava

Požadujeme:

  • SOU, SOŠ elektrotechnického směru (automatizace výhodou)
  • Osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Zodpovědnost, pečlivost a aktivní přístup k práci

Nabízíme:

  • Stabilní práci na hlavní pracovní poměr.
  • Práci s moderní výrobní technologií
  • Dobré finanční ohodnocení, měsíční prémie
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování - stravenky v hodnotě až 250,– Kč/směnu
  • Firemní jídelnu – na výběr až z 5 jídel každý den
  • Nadstandartní příplatky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dopravu - roční kupon PID
  • Multisportkartu (spoluúčast 300Kč), možnost zřízení doprovodné karty
  • Benefitní kartu Edenred – příspěvek na kulturu, sport, zdraví, dovolenou…
  • Možnost výhodných tarifů od T-mobile až pro 5 sim karet
  • Zvýhodněné produkty od KB, a.s.
  • Možnost nákupu v prodejnách Makro
  • Příjemné pracovní prostředí s kolegy, kteří Vás řádně zaučí a jsou vždy ochotni pomoci

Přímo u nás staví autobus, bez problémů se tedy do práce dostanete MHD, můžete ale klidně přijet také autem – k dispozici je firemní parkoviště.

Datum nástupu: dle domluvy

Těšíme se na Vámi zaslaný životopis.

K životopisu prosím přiložte následující text:

Souhlasím, aby společnost PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o., zpracovávala
a archivovala v souladu s platnou legislativou mnou poskytnuté osobní údaje pro účely tohoto, či případně jiného výběrového řízení. Tento souhlas je možno kdykoliv odvolat písemnou formou.