Obchodní zástupce s vysokým fixem - OSTRAVA

Jméno/Firma
FX Prospery Invest s.r.o.
Pracoviště
28. října 2020/231, Ostrava
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Bankovnictví
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
3. 10. 2024

Pracovní nabídka

Požadujeme:

- zvládat různorodé situace s úsměvem

- dobrý mluvený projev

- uživatelská znalost PC, pečlivost

- reprezentativní komunikační schopnosti, samostatnost

- chuť se vzdělávat

Náplň práce:

- práce se svěřenou databází, vedení agendy klientů společnosti (pracovat pomocí nejmodernějších technologií)
- komunikace s potenciálními klienty
- účast na obchodních jednáních
- marketingové kampaně cílené na klienty
- úzká spolupráce se zkušenějšími členy týmu
- účast na školeních a sebevzdělávání (v rámci pracovní doby)

 Nabízíme:

- nadstandardní vztahy a vstřícnost mezi kolegy, příjemná pracovní atmosféra a týmový duch

- příjemné moderní pracovní prostředí, s dobrou dostupností MHD

- získání nových znalostí, které ti bude přínosem nejen v životě profesním, ale i v osobním

- příležitost pro svůj rychlý růst a rozvoj

- teambuildingové akce

- zahraniční stáže a dovolené

- firemní klubovna, kde si můžeš zahrát fotbálek, kulečník nebo šipky

- občerstvení na pracovišti

- k dispozici knihovna s odbornou literaturou

- a další širokou nabídku benefitů ( Multisport karta, odborné semináře a vzdělávací kurzy)

Práce je vhodná i pro absolventy. Nástup možný ihned nebo dohodou.

Zaujala Tě naše nabídka? Tak neváhej a pošli nám svůj životopis.

Budeme se těšit na osobní setkání.