???? Prodejce/Prodejkyně ojetých vozů ????

Jméno/Firma
CARDION CARS a.s.
Pracoviště
K Chotobuzi 333, Čestlice
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Auto - moto
Vytvořeno
3. 10. 2024

Jste z Prahy nebo Brna? Máte rádi obchod a skvělá bezpečná auta? Pojďte zkusit práci u nás!????

Hledáme zkušené prdejce pro naše pobočky Čestlice, Praha - Stodůlky a Brno, kteří mají chuť se připojit k největšímu autorizovanému prodejci Volvo v ČR. Prodejce je pro nás klíčovým hráčem, který provádí naše zákazníky od prvního momentu vkročení do autosalonu, provádí zkušební jízdy a předává jim jejich vysněný vůz.

Příběh značky Volvo

Volvo Cars začalo svou cestu v roce 1927 s jednoduchým, ale ambiciózním cílem - vyrábět automobily, které budou dostatečně bezpečné a odolné, aby zvládly tvrdé švédské podmínky. Od té doby se značka vyvinula v symbol pokročilé technologie a nekompromisní bezpečnosti. Každý model Volvo, od ikonického P1800 až po současné elegantní SUV XC90, nese v sobě dědictví inovace a péče o každého pasažéra.

Co bude Vaším úkolem?

  • Aktivní prodej vozů
  • Rozvíjení a prohlubování obchodních vztahů se stávajícími a novými zákazníky
  • Vytváření jednotlivých nabídek
  • Prezentace všech modelů v rámci předváděcích jízd
  • Předávání vozů zákazníkům, včetně obchodně-technického poradenství
  • Spolupráce při marketingových aktivitách je samozřejmostí

Co k této pozici musíte umět?

  • Zkušenosti s prodejem, obchodní uvažování a vášeň pro automobily, jako my
  • Aktivní přístup k práci a dokázat pochopit potřeby zákazníků
  • Schopnost umět se orientovat a řešit komplikované situace
  • Kooperace a spolupráce v týmu ti není cizí
  • Umět si stanovit priority a dané cíle
  • Znalost anglického jazyka je výhodou, nikoliv podmínkou
  • Uživatelskou znalost práce s PC
  • Být komunikativní a správně mít správné vystupování
  • Spolehlivost a odpovědnost za svěřené procesy
  • Řidičský průkaz skupiny B je nutností

Nabízíme:

  • Práci u největšího dealera vozu značky VOLVO v ČR
  • Moderní pracovní prostředí včetně fitness a občerstvení na pracovišti
  • Motivující finanční ohodnocení a provize z prodeje vozu
  • Finančně stabilní zázemí firmy
  • Zaškolení a další profesní vzdělávání v systému produktových školení a tréninku obchodních dovedností
  • 5 týdnů dovolené
  • Práci v přátelském prostředí a dobrém kolektivu
  • Pozici na plný pracovní úvazek
  • Nástup možný ihned

Těšíme se na Váš životopis, přidejte se k nám a staňte se dalším Volvistou! ????