Klinický specialista pro podporu implantací

Jméno/Firma
BioSolution, s.r.o.
Pracoviště
V lipkách 792/27, Praha
Požadované jazyky
Angličtina
Požadované vzdělání
Vyšší odborné
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
3. 10. 2024

Přední český distributor špičkových biomedicínských technologií do svého týmu hledá

Kolegyni / kolegu na pozici Klinický specialista pro podporu implantací/ oblast Morava/ oblast Čechy

Vaším úkolem bude:

  • Aktivní účast u operací - předávání znalostí operačních technik lékařům i sestrám pro oblast ortopedie a spondylochirurgie
  • Proaktivní denní komunikace s lékaři i sálovým personálem a současně se členy týmu firemních specialistů
  • Spolupráce a efektivní komunikace s firemní logistikou - inventury a kontrola skladů v rámci teritoria
  • Účast na seminářích a odborných akcích v rámci oborů působení

Požadavky:

  • Spolehlivý a týmový hráč se schopností efektivně komunikovat
  • Zájem se trvale učit a vzdělávat a rozšiřovat produktovou znalost dodávaných implantátů a technologií a chuť profesně růst
  • Aktivní komunikace v AJ /slovem a písmem/ - účast na zahraničních školeních u výrobců
  • Schopnost navazovat a rozvíjet kontakt s klíčovými zákazníky a budovat s nimi profesionální vztah
  • Monitoruje zadané klinické studie u vybraných zákazníků

Nabízíme

  • Atraktivní práci se špičkovými medicínskými technologiemi v rámci dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Možnost profesního růstu
  • Zajímavé platové ohodnocení a další firemní benefity